dorucenky@arthurred.cz

doručenky, dodejky, obálky - výroba a potisk

DORUGOV® = DORUčenka pro GOVernment

V souvislosti s novelou správního řádu platnou od 1.7.2009, umožňující vložení zásilek doručovaných dle správního řádu do schránky, jsme pro tyto účely změnili stávající vzory doručenkových obálek s červeným a modrým pruhem a bez pruhu. Nové vzory obálek odpovídají doporučení Ministerstva vnitra a jsou také schváleny Českou poštou s.p. k použití v poštovním provozu. Doručenkové obálky máme v nabídce ve dvou formátech ”155” a ”162”.

Naše inovace...

Novému výrobku jsme zachovali všechny výhody, na které jste u našich produktů zvyklí a přidali jsme navíc několik vylepšení, díky nimž si je oblíbíte ještě více!

  • Snížili jsme gramáž papíru na 80 gramů, aby doručenky lépe procházeli tiskárnou.
  • Snazšímu průchodu tiskárnou i celkovému efektu přidá použití hlazeného recyklovaného papíru.
  • Naše doručenky stačí vkládat do laserové tiskárny jen jednou.
  • Konec mokrému lepení, olizování a houbičkování - zavádíme nový standard ”lepení se silikonovou páskou”.

Ušetřete na poštovném za zásilky do 50g

V souvislosti se změnou poštovních tarifů, platnou od 1.1.2008, rozšiřujeme naši nabídku značkových doručenkových obálek o nový formát ”155” s rozměry 217 mm x 155 mm, který splňuje kritéria pro využití zvýhodněného poštovního tarifu - viz citace z ceníku České pošty s.p.:

Obálka nebo nesložený kartonový lístek, pravoúhlého tvaru, s maximálními rozměry 23,1 x 16,4 x 0,5 cm, přičemž délka musí být nejméně 1,4 x větší než šířka.