dorucenky@arthurred.cz

doručenky, dodejky, obálky - výroba a potisk

Co je to typová řada 162?

Typová řada 162 je synonymem pro doručenky optimalizované svým rozměrem (217 mm x 162 mm) pro nejlevnější poštovní tarif. Tento tarif se týká zásilek o hmotnosti do 50 gramů, tedy cca. 6 až 8 listů papíru.

Doručenky ve standardním provedení dodáváme s texty dle doporučení Ministerstva vnitra k novelizovanému správnímu řádu s platností k 1.7.2009. Vzory našich doručenkových obálek jsou schváleny Českou poštou s.p. k užívání v poštovním provozu.

  • Silikonová lepící páska je nyní v základní ceně bez příplatků. Výrobek je optimalizován pro potisk na jediný průjezd libovolnou laserovou tiskárnou.
  • Individuální úprava potisku je u nás samozřejmostí.

Individuální úpravy potisku

Pro vyznačení individuálních změn textů či k vložení adresy vám doporučujeme námi vytvořený formulář, který si můžete stáhnout zde a vyplněný přiložit k objednávce.

Podklady pro dotisk erbů nám posílejte ve formátu JPG v odpovídající kvalitě nebo v křivkách (PDF, AI nebo CDR). Pokud si nejste jisti, zašlete nám co máte, my vám rádi poradíme.

Minimální náklad pro individuální úpravy textů a dotisk adresy je 1.000 kusů. Dotisk barevných erbů je limitován minimálním nákladem 3.000 kusů.

Co který pruh znamená?

  • ČERVENÝ - zásilka bude vydána pouze a jen do rukou adresáta
  • MODRÝ - zásilka bude vydána do rukou adresáta nebo jeho zmocněnci
  • BEZ PRUHU - zásilku převezme kdokoli z blízkého okolí adresáta (třeba sousedka)

Barevnými pruhy se mění úložní doba a text dle Podmínek České pošty.

Náhledy potisku doručenek

Náhledy standardního potisku doručenek s texty podle správního řádu.

Doručenka DORUGOV 162 (správní řád) - červený pruhDoručenka DORUGOV 162 (správní řád) - modrý pruhDoručenka DORUGOV 162 (správní řád) - bez pruhu

Doručenka DORUGOV 162 (správní řád) - červený pruhDoručenka DORUGOV 162 (správní řád) - modrý pruhDoručenka DORUGOV 162 (správní řád) - zelený pruh

Náhledy standardního potisku doručenek s texty podle daňového řádu.

Doručenka DORUGOV 162 (daňový řád) - červený pruhDoručenka DORUGOV 162 (daňový řád) - modrý pruhDoručenka DORUGOV 162 (daňový řád) - bez pruhu

Náhledy standardního potisku doručenek s texty podle daňového řádu dle instrukce Ministerstva financí.

Doručenka DORUGOV 162 (MFČR) - modrý pruh

Náhledy standardního potisku doručenek s texty podle zákoníku práce.

Doručenka DORUGOV 162 (zákoník práce) - červený pruhDoručenka DORUGOV 162 (zákoník práce) - bez pruhuDoručenka DORUGOV 162 (zákoník práce) - zadní strana

Náhledy standardního potisku doručenek bez textů.

Doručenka DORUGOV 162 (bez textů) - bez pruhu