dorucenky@arthurred.cz

doručenky, dodejky, obálky - výroba a potisk

DORUSIL® = DORUčenka Soudních Listin

V souvislosti s instrukcí Ministerstva spravedlnosti ze dne 27.5.2009, č.j. 58/2009-OD-Org vydanou na základě novely OSŘ číslo 7/2009 Sb. zavádíme nový formát doručenek obálek pro soudy a exekutory - řadu ”162” (215 mm x 162 mm). Stávající osvědčený formát ”155” samozřejmě zůstává i nadále v naší nabídce.

Doručenkové obálky řady ”162” se zeleným pruhem v odstínu Pantone 382 (typy I, II a III) nyní nabízíme za zaváděcí ceny. Vyplňte a odešlete poptávkový formulář, obratem Vás budeme kontaktovat s nabídkou.

Naše inovace...

Novému výrobku jsme zachovali všechny výhody, na které jste u našich produktů zvyklí a přidali jsme navíc několik vylepšení, díky nimž si je oblíbíte ještě více!

  • Snížili jsme gramáž papíru na 80 gramů, aby doručenky lépe procházeli tiskárnou.
  • Snažšímu průchodu tiskárnou i celkovému efektu přidá použití hlazeného recyklovaného papíru.
  • Naše doručenky stačí vkládat do laserové tiskárny jen jednou.
  • Konec mokrému lepení, olizování a houbičkování - zavádíme nový standard ”lepení se silikonovou páskou”.

Ušetřete na poštovném za zásilky do 50g

V souvislosti se změnou poštovních tarifů, platnou od 1.1.2008, rozšiřujeme naši nabídku značkových doručenkových obálek o nový formát ”155” s rozměry 217 mm x 155 mm, který splňuje kritéria pro využití zvýhodněného poštovního tarifu - viz citace z ceníku České pošty s.p.:

Obálka nebo nesložený kartonový lístek, pravoúhlého tvaru, s maximálními rozměry 23,1 x 16,4 x 0,5 cm, přičemž délka musí být nejméně 1,4 x větší než šířka.