dorucenky@arthurred.cz

doručenky, dodejky, obálky - výroba a potisk

Naše grafické studio je připraveno pomoci Vám při realizaci Vaší zakázky potisku doručenek. Pokud již máte zpracovány grafické podklady, pošlete nám je e-mailem nebo na libovolném médiu poštou či kurýrem. O filmy a vše ostatní se již postaráme sami. Pokud posíláte e-mailem soubory větších velikostí, můžete je před odesláním zkomprimovat do formátu ZIP nebo RAR.

Grafické podklady nám zasílejte ve formátu PDF, AI nebo CDR v následující podobě:

  • V barvách CMYK nebo v separacích CMYK barev (1 - 4 stránky ve stupních šedé).
  • Při použití speciálních fontů doporučujeme převést písmo do křivek.

Takto zpracované grafické podklady Vám před osvitem zdarma zkontrolujeme, opatříme ořezovými a pasovacími značkami.

Při tisku v přímých barvách je nutno uvést číslo barvy dle vzorníku Pantone. Pokud číslo barvy neznáte, můžeme Vám na základě zaslaného vzorku nebo grafického náhledu určit odpovídající barvu Pantone.

Pokud nemáte grafické podklady v požadovaném formátu (PDF, AI nebo CRD), nevěšte hlavu, zpracujeme Vám návrh i z rastrového obrázku (JPG, BMP, GIF) nebo natištěného zvětšeného loga. Za grafické práce účtujeme hodinovou sazbu 600 Kč, nebo dle dohody.

Věnujte prosím zvýšenou pozornost korektuře. Jedná se o závazný podklad pro výrobu Vaší zakázky potisku doručenek. Odsouhlasená korektura a případné změny na již vyrobeném zboží nejsou důvodem k reklamaci.