dorucenky@arthurred.cz

doručenky, dodejky, obálky - výroba a potisk

Momentálně nedostupné!

Co je to typová řada 172?

Typová řada 172 je označení pro doručenky o rozměrech 217 mm x 172 mm, které již znáte z naší stávající nabídky. Oproti typové řadě 155, která je přizpůsobena nejlevnějšímu poštovnímu tarifu, je doručenka řady 172 o 17 mm vyšší. Rozdíl sedmnácti mm uvítáte, pokud posíláte objemnější zásilky nebo zásilky těžší než 50 gramů.

Doručenky ve standardním provedení dodáváme s texty dle doporučení Ministerstva vnitra k novelizovanému správnímu řádu s platností k 1.7.2009. Vzory našich doručenkových obálek jsou schváleny Českou poštou s.p. k užívání v poštovním provozu.

  • Výrobek je optimalizován pro potisk na jediný průjezd libovolnou laserovou tiskárnou.
  • Individuální úprava potisku je u nás samozřejmostí.

Individuální úpravy potisku

Pro vyznačení individuálních změn textů či k vložení adresy vám doporučujeme námi vytvořený formulář, který si můžete stáhnout zde a vyplněný přiložit k objednávce.

Podklady pro dotisk erbů nám posílejte ve formátu JPG v odpovídající kvalitě nebo v křivkách (PDF, AI nebo CDR). Pokud si nejste jisti, zašlete nám co máte, my vám rádi poradíme.

Minimální náklad pro individuální úpravy textů a dotisk adresy je 1.000 kusů. Dotisk barevných erbů je limitován minimálním nákladem 3.000 kusů.

Co který pruh znamená?

  • ČERVENÝ - zásilka bude vydána pouze a jen do rukou adresáta
  • MODRÝ - zásilka bude vydána do rukou adresáta nebo jeho zmocněnci
  • BEZ PRUHU - zásilku převezme kdokoli z blízkého okolí adresáta (třeba sousedka)

Barevnými pruhy se mění úložní doba a text dle Podmínek České pošty.

Náhledy potisku doručenek

Náhledy standardního potisku doručenek s texty podle správního řádu.

Doručenka DORUGOV 172 (správní řád) - červený pruhDoručenka DORUGOV 172 (správní řád) - modrý pruhDoručenka DORUGOV 172 (správní řád) - bez pruhu

Náhledy standardního potisku doručenek s texty podle daňového řádu.

Doručenka DORUGOV 172 (daňový řád) - červený pruhDoručenka DORUGOV 172 (daňový řád) - modrý pruhDoručenka DORUGOV 172 (daňový řád) - bez pruhu