Telefon: +420 354 673 101 (pracovní dny 8:00 - 17:00)

doručenky, dodejky, obálky - výroba a potisk

Doručenkové lístky s texty a poučením dle OSŘ slouží k nalepení na libovolnou obálku, na nadrozměrné zásilky nebo pro vnitřní potřebu instituce. Dodáváme je v provedení se zeleným pruhem typ I, II, III.

Doručenkové lístky vyrábíme s poučením a standardními texty dle OSŘ, v provedení se samolepící páskou, samopropisující karbonovou vrstvou a perforací sloužící k snadnému oddělení kupónů od zásilky. Na vaše přání lze při nákladu nad 1.000 kusů tyto jednotlivé položky změnit.

Standardní minimální množství je 1.000 kusů. Vycházíme vám však vstříc a za manipulační poplatek ve výši 120 Kč vám dodáme doručenky v libovolném nižším množství.

  • Silikonová lepící páska je nyní v základní ceně bez příplatků. Výrobek je optimalizován pro potisk na jediný průjezd libovolnou laserovou tiskárnou.
  • Možnost individuální úpravy potisku - dotisk adresy odesílatele, barevného erbu nebo loga, je u nás samozřejmostí.

Individuální úpravy potisku

Pro vyznačení individuálních změn textů či k vložení adresy vám doporučujeme námi vytvořený formulář, který si můžete stáhnout zde a vyplněný přiložit k objednávce.

Podklady pro dotisk erbů nám posílejte ve formátu JPG v odpovídající kvalitě nebo v křivkách (PDF, AI nebo CDR). Pokud si nejste jisti, zašlete nám co máte, my vám rádi poradíme.

Minimální náklad pro individuální úpravy textů a dotisk adresy je 1.000 kusů. Dotisk barevných erbů je limitován minimálním nákladem 3.000 kusů.

Co který typ znamená?

Doručenky dodáváme standardně v provedení se zeleným pruhem v odstínu Pantone 382 v typech I až III.

  • TYP I - pro doručování do vlastních rukou
  • TYP II - pro doručování do vlastních rukou s vyloučením vložení do schránky
  • TYP III - pro doručování jiných písemností

Náhledy potisku doručenkových lístků

Náhledy standardního potisku doručenkových lístků s texty podle občanského soudního řádu.

Doručenkový lístek (správní řád) - TYP IDoručenkový lístek (správní řád) - TYP IIDoručenkový lístek (správní řád) - TYP III